چه رنگ لنزی طبیعی است؟

گل مژه و راه های درمان
گل مژه و راه های درمان
خرداد ۵, ۱۴۰۱
غذاهایی که باعث خوشحالی میشوند
غذاهایی که باعث خوشحالی میشوند
خرداد ۵, ۱۴۰۱
همه

چه رنگ لنزی طبیعی است؟

چه رنگ لنزی طبیعی است؟

چه رنگ لنزی طبیعی است؟

اینکه چه رنگ لنزی طبیعی است به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل می‌تواند از برند لنز رنگی گرفته تا رنگ پوست شما متغیر باشد. بااین‌حال می‌توان با درنظر گرفتن مجموعه‌ای از نکات در انتخاب رنگ لنز طبیعی با چالش کمتری روبرو شد. در ادامه چند نکته در زمینه انتخاب طبیعی‌ترین رنگ لنز چشم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

به سراغ برندهایی بروید که محصولاتی برای زیبایی طبیعی تولید می‌کنند!

رنگ لنز طبیعی برای چشم‌های تیره را بشناسید!

اگر چشمان شما تیره‌رنگ است، پیدا کردن لنز رنگی مناسب شما می‌تواند یک چالش بزرگ باشد. تیرگی چشمان شما به این معنی است که طیف رنگ‌ لنز برای شما محدودتر است. اگر همیشه آرزوی داشتن چشم‌های آبی را دارید، هنوز هم می‌توانید از آن استفاده کنید. بااین‌وجود رنگ آبی لنز در تیرگی چشم شما تا حدودی محو می‌شود.

اما محصولاتی که با چشم‌های تیره‌تر سازگار بوده و درعین‌حال حالت طبیعی چهره شما را حفظ می‌کند، شامل لنز عسلی، لنز سبز، لنز بنفش، لنز طوسی و لنز فندقی است. لنزهای تقویتی نیز برای افرادی که چشمان تیره دارند تغییرات کمتری ایجاد می‌کند.

اگر چشمان روشنی دارید، رنگ آن را بیشتر کنید!

افرادی که دارای رنگ چشم روشن هستند تصور می‌کنند که رنگ چشمانشان از این بهتر نمی‌شود. اما شما می‌توانید با محصولی مانند لنزهای تقویت‌کننده فرشلوک، رنگ چشمان خود را درخشان‌تر کرده و یا حتی باعث شوید که این رنگ بهتر به‌نظر برسد. فرشلوک در این زمینه نیز بهترین پیشنهاد است. چراکه این محصول عنبیه چشم را شبیه‌سازی کرده و زیبایی چشم شما را دوچندان می‌کند. ازطرفی خوبی تقویت رنگ چشم این است که بون اینکه مصنوعی به نظر برسید، تغییر مهمی در چهره خود ایجاد کرده‌اید.

قبل از خرید لنز رنگی به تن پوستی و البته رنگ‌های کمد لباستان توجه کنید!

خرید لنز رنگی چشم بدون درنظر گرفتن تن پوستی و رنگ‌های سازگار با آن یک اشتباه بزرگ است. اینکه چه رنگ چشمی با پوست شما سازگار است را می‌توانید از طریق شناسایی رنگ لباس‌هایی که بیشتر با ظاهر شما هماهنگ است و البته در کمد لباستان بیشتر به چشم می‌خورد، تعیین کنید. اگر می‌خواهید چهره شما حالت غیرطبیعی به خود نگیرد، باید لنز رنگی هماهنگ با پوست خود خریداری کنید. برای این کار از چند قانون زیر پیروی کنید:

پوست روشن با لنز رنگ روشن عالی عمل می‌کند. پس اگر رنگ پوست شما روشن است می‌توانید از آبی و طوسی استفاده کنید. البته اگر مایلید در عین طبیعی بودن کمی متمایز به نظر برسید، می‌توانید از لنز بنفش یا فیروزه‌ای نیز استفاده کنید.
پوست گندمی با لنز فندقی و سبز طبیعی و درعین حال زیبا به‌نظر می‌رسد. اما اگر می‌خواهید به عنصر جذابیت در چهره خود بیافزایید، لنز طوسی و بنفش را امتحان کنید.
بهترین رنگ لنز برای پوست تیره رنگ‌های گرم مانند فندقی و قهوه‌ای است. البته اگر دوست دارید تغییرات محسوس‌تری در چهره خود ایجاد کنید، لنز طوسی و عسلی هم جواب می‌دهد. بااینحال طبیعی‌ترین لنز برای پوست سبزه طیف رنگ‌های قهوه‌ای است. اما رنگ‌های سبز و آبی خواه ناخواه چهره افراد دارای پوست تیره را مصنوعی می‌کند.

ایده ست کردن رنگ لنز با رنگ مو را عملی کنید!

شما رنگ پوستتان را نمی‌توانید تغییر دهید. با اینحال تغییر دادن رنگ مو به هر رنگ دیگری آسان است. در این زمینه چند نکته زیر کمکتان خواهد کرد:

موی بلوند با رنگ چشم قهوه‌ای تیره و مشکی به شدت جذاب و در عین حال طبیعی به‌نظر می‌رسد. لنز خاکستری نیز با موهای بلوند سازگار است.
لنزهای مشکی، قهوه‌ای و فندقی بهترین انتخاب برای موهای قهوه‌ای است. ترکیب این دو ظاهر منسجم و طبیعی به شما می‌دهد.
موی مشکی با هر رنگ لنزی هماهنگ است. بنابراین اگر دارای موهای مشکی هستید، انتخاب‌های زیادی برایتان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *