معرفی کلی لنز رنگی چشم

امیر لنز - لنز رنگی
لنز چند ساعت باید در چشم باشد
تیر ۲۰, ۱۳۹۹
امیر لنز
همه چیز درباره لنزهای چشمی و لنز رنگی
تیر ۲۰, ۱۳۹۹
همه

معرفی کلی لنز رنگی چشم

لنز های رنگی و طبی

لنز چشم چیست؟

لنز چشمی یک صفحه دیسکی پلاستیکی بسیار نازک است که به صورت مستقیم بر روی سطح چشم قرار می گیرد. زمانی که اویگن فیک آلمانی برای اولین بار در سال ۱۹۴۹ لنز را تولید کرد، هیچوقت فکر نمی کرد که این محصول در کمتر از ۱۰ سال به محبوبیتی جهانی برسد. امروزه میلیون ها نفر از سراسر جهان از لنز طبی و لنز رنگی با اهداف پزشکی و زیبایی استفاده می کنند. استفاده از لنز در مقایسه با عینک مشکلات کمتری دارد و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

امیر لنز - لنز رنگی

با کیفیت ترین لنزها

 برای بررسی کیفیت لنز طبی و لنز رنگی، فاکتورهای بسیار زیادی را باید مورد بررسی قرار داد. از جمله مهم ترین فاکتورهایی که یک لنز خوب و با کیفیت باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱.وزن کمی داشته باشد و استفاده از آن بسیار راحت باشد
۲.در برابر رسوبات و پارگی ها مقاومت بالایی داشته باشد
۳.دارای سطح صاف و صیقلی باشد و از فناوری هایی جدیدی مانند فناوری پلاسما استفاده کند
۴.باعث سوزش و قرمز چشم ها نشود و احساس وجود یک جسم خارجی در چشم را به فرد ندهد
۵.لنزهای رنگی و لنزهای طبی رنگی باید دارای تنوع رنگی باشند تا افراد بتوانند متناسب با شرایط ظاهری خودشان از آنها استفاده کنند
۶.باعث جذب شدن آب چشم نشود. در این صورت چشم دچار خشکی شده و برای فرد مشکلاتی را به وجود می آورد
۷.قطر مناسبی داشته باشد تا بتواند قرنیه چشم را به صورت کامل پوشش دهد
۸.قابلیت اکسیژن رسانی بالایی به چشم ها داشته باشد
۹.دارای فیلترهای UVA  و UVB باشد تا بتواند در برابر اشعه های مخرب از چشم ها محافظت کند
۱۰.قیمت مناسبی داشته باشد و از همه مهم تر، از نظر جنس و نوع مواد سازنده مورد تایید سازمان های بهداشت جهانی مانند FDA آمریکا باشد.
برای آنکه بتوانیم کیفیت یک لنز را تایید کنیم باید تمامی فاکتورهای ذکر شده را در نظر بگیریم. ایران لنز با ارائه بهترین لنز طبی رنگی و عادی و لنز رنگی زیبایی از بهترین برندهای دنیا سعی دارد که تمام موارد ذکر شده در مورد لنزها را رعایت کند و رضایت صد در صدی مشتریان خود را جلب نماید.

معرفی انواع لنز ها

 تقسیم بندی لنزها از جنبه های مختلفی بررسی می شوند. از نظر نوع مصرف می توان لنزها را به لنز طبی و لنزهای غیر طبی تقسیم کرد که خود لنزهای طبی به لنزهای طبی رنگی و لنزهای طبی غیر رنگی تقسیم می شوند.
•لنزهای طبی بر اساس نوع بیماری یا ضعف چشم به لنزهای نرم (برای عیوب انکساری)، لنزهای سخت (آستیگمات و قوز قرنیه) و لنزهای توریک (توریک نرم و سخت برای رفع مشکل آستیگمات) تقسیم بندی می شوند.
•از نظر رنگبندی نیز می توان لنزهای رنگی را به لنزهای پدیداری (عدم تغییر رنگ اصلی چشم)، لنزهای شفاف (پررنگ تر و شفاف کردن رنگ چشم)، لنزهای مات (تغییر کامل رنگ چشم با رنگ های مختلف) و لنزهای فیلتر نور (تشدید کننده رنگ اشیا) تقسیم می شوند.
•از نظر مدت زمان نیز می توان لنز ها را بر اساس لنزهای یکبار مصرف (قابلیت استفاده برای یک بار)، لنزهای روزانه (استفاده فقط در طول روز)، لنزهای فصلی (مورد استفاده برای ۹۰ روز) و لنزهای سالانه (استفاده طولانی مدت) تقسیم می شوند.
ایران لنز با توجه به تنوع و تعدد محصولات خود می تواند انواع لنزهای طبی و غیر طبی را از بهترین برندهای جهان به مشتریان خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت تضمینی ارائه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *