لنز رنگی

لنزها یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین ابزارهایی هستند که برای سلامتی و بهبود دید از آن‌ها استفاده می‌شود. این ابزار علاوه بر قابلیت پزشکی، موجب افزایش زیبایی چشم شما نیز خواهند شد. استفاده از لنزهای رنگی یکی از شایع‌ترین اعمالی است که افراد برای تغییر چهره انجام می‌دهند.

به همین دلیل انتخاب رنگ لنز چشم مناسب می‌تواند تا حد زیادی چهره شما را جذاب کرده و شما را زیباتر جلوه دهد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع لنز چشم و رنگ‌های آن آشنا سازیم. با ما همراه باشید.

انتخاب رنگ لنز مناسب چشم شما تابع عوامل زیادی از جمله رنگ مو یا ظاهر پوست شماست. اما در نهایت بستگی دارد به سلیقه شما و اینکه دوست دارید ظاهری طبیعی، دراماتیک یا دوست داشتنی تر داشته  باشید.

اگر مایلید رنگ چشم تان را تغییر دهید ولی آن تغییر خیلی بارز نباشد بهتر است از لنز ها که کناره های عنبیه شما را مشخص تر می کنند و رنگی طبیعی تر به ظاهر شما می بخشند، استفاده کنید.

اگر دل تان می خواهد ظاهری دراماتیک پیدا کنید که هر کسی در نگاه اول متوجه شما شود؛ مثلا رنگ چشم خود شما روشن با ته زمینه ای سرد به رنگ آبی- قرمز است بهتر است از رنگی گرم تر مثل قهوه ای روشن یا برعکس اگر چشم شما به همین رنگ است از رنگ سردی مثل آبی روشن استفاده کنید.

اما اگر رنگ چشم خودتان تیره است بهترین انتخاب برای شما رنگ های مات است. برای اینکه طبیعی تر به نظر برسید از رنگ عسلی روشن یا رنگ فندقی استفاده کنید یا اگر دوست دارید که در میان جمع کاملا متمایز به نظر بیایید، مطابق سلیقه تان از رنگ های روشن تر مثل آبی، سبز یا بنفش استفاد کنید و درنهایت اینکه اگر پوست تیره ای دارید، لنز های روشن می توانند ظاهری کاملا متفاوت را به شما ببخشند.

نمایش 1–72 از 322 نتیجه

1 2 3 4 5