آشنایی با برند لنز آناستازیا:

اهمیت معاینه سالیانه چشم
اهمیت معاینه سالیانه چشم
اسفند ۱۳, ۱۴۰۰
حنس لنز رنگی
جنس لنز های رنگی و انواع ان
اسفند ۱۳, ۱۴۰۰
همه

آشنایی با برند لنز آناستازیا:

آشنایی با برند لنز آناستازیا:

لنز آناستازیا (Anesthesia) محصول کشور کره جنوبی است. تولید این لنزها از سال ۱۹۸۷ آغاز گردید و بعد از آن، تولید و عرضه این محصولات به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرد و در سرتاسر جهان گسترش یافت.

لنزهای آناستازیا زیر نظر کمپانی monros تولید و عرضه می شوند. یکی از شرکت های اصلی این برند در کویت قرار دارد.

برند آناستازیا راه طولانی را طی کرده است تا امروزه این کیفیت مطلوب را از خود ارائه می دهد. این کمپانی دارای یک تیم مجرب و متخصص است که با بررسی نیازهای مصرف کنندگان همواره در پی بهبود کیفیت محصولات خود است.

لنزهای تولید شده توسط برند آناستازیا دارای نشان CE و استانداردهای پزشکی بین المللی و ISO هستند. همچنین این لنزها توسط سازمان غذا و داروی آمریکا یعنی FDA نیز تایید شده اند.

برند لنز آناستازیا دارای تجربه زیادی در بازارهای بین المللی است, به همین دلیل لنزهایی را تولید می کند که می توانند حتی تیره ترین رنگ چشم ها را پوشش دهند. لنزهای رنگی آناستازیا با رنگ های بسیار زیبا و متنوع، این امکان را به افراد می دهند تا ظاهری متفاوت را تجربه کنند.

برند آناستازیا تولید کننده هر دو نوع لنزهای رنگی و لنزهای طبی است. البته لنز آناستازیا تولید کننده لنزهای مناسب برای افراد دچار آستیگماتیسم نیز است و برای آن ها لنزهای طبی رنگی را ارائه کرده است.

لنزهای آناستازیا جزء لنز های نرم محسوب می شوند، یعنی اینکه در طول زمان مقدار بیشتری رطوبت را در خود حفظ می کنند و اکسیژن رسانی مناسبی نیز دارند، به همین دلیل این لنزها برای افرادی که دچار خشکی چشم هستند نیز بسیار مناسب است.

در لنزهای آناستازیا برای به وجود آمدن ایمنی بالا و استفاده مناسب، از تکنولوژیpigment technology sandwich استفاده شده است. این تکنولوژی باعث می شود که رنگدانه های لنز با سطح چشم برخوردی نداشته باشند و این سبب سلامت چشم و بینایی بهتر خواهد شد.

 

ویژگی های لنز آناستازیا:

برخی از ویژگی های لنز آناستازیا شامل موارد زیر است:

 • لنزهای آناستازیا مملو از Heimagel هستند. این ماده از خشک شدن چشم ها جلوگیری خواهد کرد و افراد با استفاده از این لنزها حتی در آب و هوای گرم و خشک نیز در چشمان خود احساس ناراحتی یا سوزش و قرمزی نخواهند داشت.
 • متریال مورد استفاده در لنزهای آناستازیا از مواد پلی ماکن (polymacon) است. این مواد بسیار سبک هستند.
 • لنزهای آناستازیا، راحتی فوق العاده ایی را برای چشم های فرد به ارمغان خواهند آورد.
 • لنز آناستازیا از چشم های فرد در مقابل اشعه مضر فرابنفش یا UV محافظت می کند.
 • لنزهای رنگی آناستازیا دارای سایه های یکنواخت و بسیار طبیعی هستند که به طور نامحسوس زیبایی چشم های فرد را چندین برابر خواهند کرد.
 • لنزهای رنگی آناستازیا به افراد حس قدرت, زیبایی و اعتماد به نفس بیشتری خواهند داد.
 • درصد محتوای آب یا water content در لنزهای آناستازیا، ۳۹ درصد است. ۳۹ درصد، عدد مناسب و استانداردی برای متریال استفاده شده در این لنزها به شمار می رود.
 • میزان منحنی پایه در لنز آناستازیا ۹,۶ میلی متر است. این میزان، عددی نرمال و ایده آل برای مردم ایران و مطابق با استانداردهای جهانی است.
 • قطر لنزهای آناستازیا ۱۴.۲ میلی متر است.
 • لنزهای آناستازیا به صورت کروی طراحی شده اند و طراحی آن ها به گونه ایی است که لبه آن ها نازک و ظریف است، این باعث می شود که لنز آناستازیا به راحتی درون چشم قرار بگیرد و به راحتی هم از چشم ها خارج شود.
 • مدت زمان استفاده از لنزهای طبی و رنگی آناستازیا، ۳ تا ۶ ماه است. اگر به صورت صحیح از این لنزها استفاده شود و به نکات بهداشتی و مراقبتی از آن ها توجه شود و به طور مرتب ضدعفونی شوند، می توان با اطمینان خاطر و بدون نگرانی در طول دوره مصرف از آن ها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *